logo
İstanbul Havalimanı Transfer - Kişisel Seyahat Asistanınız
İstanbul'daki Kişisel Seyahat Asistanınız

İstanbul Havalimanı'nda karşılama personelimiz sizi karşılar ve aracınıza kadar size eşlik eder. Yerel sürücülerimiz ise istediğiniz varış noktasında ki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde güvenli ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlar.

Transfer rezervasyonu
Nereden (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)
Nereye (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)
Departure Delux; Havalimanı Transferinin Profesyonel Yüzü.

İstanbul transferiniz de uçtan uca size en özel hizmeti sunmak ve eksiksiz seyahat deneyimini yaşamanız için buradayız. Bizi seyahat asistanınız ve çözüm ortağınız olarak düşünün.

İstanbul Havalimanı Transfer

Departure Delux - Havalimanı Transferinde Lüks

İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı transferinde, sıcak karşılama ve yerel sürücüler sizi bekliyor olacak. Havalimanı transfer hizmetimizle, konaklama yapacağınız yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaşırsınız. Lüks ve konforlu araçlarımızda seyahat ederken, seyahat stresinden uzak, huzurlu ve keyif dolu anlar yaşayacaksınız. Unutulmaz bir yolculuk deneyimi için bize güvenin.

Şehir içi veya şehirler arası transfer isteğinizi belirleyerek vip araçlarla kaliteli hizmet alabilirsiniz. Firmamız, Türkiye'nin en büyük araç filosuyla havalimanı transfer hizmeti sunar. Transfer aracınızı hazırlarken en ince detaylara özen gösterir. Dünün tecrübesi, günün teknolojisi ile dün olduğu kadar bugün de transfer taleplerinizi en güvenli hali ile tamamlıyoruz.

Departure Delux, uygun fiyatlar ve kaliteyi birleştirerek amatör ruhunu profesyonel hizmetle sunuyor. Web sitesi ve uygulamalar, kredi kartı ile ödeme ve diğer seçenekler sunuyor. Çok sayıda alternatif mevcut.

İstanbul Havalimanı Transfer ve Ulaşım

İstanbul Havalimanından şehir merkezine veya dilediğiniz noktaya ulaşmak için bir kaç alternatif bulunmaktadır. Havaalanı Transfer hizmetleri genellikle Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlar ile yapılmaktadır.

Şehir İçi ve şehir dışı transfer hizmeti veren firmalar arasında Türkiye'nin en öde gelen firması Departure Delux. İstanbul un anadolu ve avrupa yakasında her zaman hazır durumda olan havalimanı transfer araçları ile 7/24 hizmet vermektedir.

Havalimanı Transfer Hizmeti Nedir?

Havalimanı veya Havaalanına gelen yolcuların alınarak otel, iş yeri veya belirtilen adrese bırakılmasına havalimanı transfer hizmeti denir. Yolcunun tatil veya yapacağı işlerden bittikten sonra da havalimanı veya havaalanına bırakılması ile son bulur.

Otelde Transfer Ne Demek?

Transfer, turizm sektöründe turistlerin, geldikleri havaalanından rezervasyon yaptığı araç ve sürücü ile alınarak konaklayacakları otellerine; konaklama sürelerinin bitiminde de konakladıkları otellerinden alınarak gidiş hava alanına götürülmeleri işlemidir. 

İstanbul Havalimanı Ulaşım Nasıl Sağlanır?

 • Vip Transfer Hizmeti: İstanbul Havalimanından dilediğiniz noktaya ulaşmanın en kolay ve hızlı yolu havalimanı transfer hizmeti kullanmaktır. Size özel araçlar ile rezervasyon esnasında belirttiğiniz saatte ve istediğiniz yere ulaşmanın en güvenilir yoludur. İster tek başınıza, isterseniz aile ve arkadaş grubunuz ile seçeceğiniz araç ile size özel yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.
 • İETT: İstanbul Havalimanından belirli noktalara hizmet veren İETT araçlarını kullanabilir ve istediğiniz noktaya toplu taşıma ile gidebilirsiniz. İETT'ye ait güncel hareket saatlerini ve ulaşım detaylarını internet sitesinden kontrol edebilirsiniz.
 • Taksi: Havalimanından istediğiniz noktaya gitmenizi sağlayacak bir diğer alternatif ise taksi kullanmaktır. Taksi kullanımı için havalimanında sıra bekleyebilir ve zaman kaybı yaşarsınız.
 • Metro: İstanbul Havalimanına ulaşım için Metro kullanmak isterseniz öncelikle Gayrettepe'ye ulaşmanız gerekir. Tam tersi olarak da İstanbul Havalimanından sadece Gayrettepe'ye gidersiniz.

Havaist ile İstanbul Havalimanına Ulaşım

Havaist ile İstanbul'un çeşitli noktalarından tarifeli seferler ile İstanbul Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet fiyatları gideceğiniz yere göre değişmektedir. İnternet sitesi ve mobil uygulama üzerinden bilet alabileceğiniz gibi otobüslere biniş esnasında kredi kartı ile de bilet alabilirsiniz.

Güncel tarifeler ve fiyat bilgisi için lütfen ilgili firmanın internet sitesini kontrol edin veya çağrı merkezi ile iletişime geçin. Havaist bir özel transfer hizmeti değildir ve seyahatiniz otobüsler ile gerçekleştirilmektedir.

İga İstanbul Havalimanı Transfer Fiyatları

İstanbul Havaalanı Transfer Kaç TL?

İstanbul havalimanı transfer ücretleri gitmek istediğiniz yere göre değişir. Güncel ücretler rezervasyon esnasında belirtilmektedir. Hareket etmek istediğiniz nokta ile varış noktanızı belirttikten sonra sistemimiz sizin için en ekonomik transfer ücretlerini listeleyecektir. Bazı örnek transfer ücretleri;

 • İstanbul Havalimanı - Taksim transfer ücreti: 50 €
 • İstanbul Havalimanı - Fatih transfer ücreti: 50 €
 • İstanbul Havalimanı - Kadıköy transfer ücreti: 75 €
 • İstanbul Havalimanı - Sabiha Gökçen havalimanı transfer ücreti: 90 €


İstanbul Havalimanından Anadolu Yakasına Nasıl Gidilir?

İstanbul havalimanından Anadolu Yakasına geçmenin en hızlı ve kolay yolu havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır. Seçebileceğiniz alternatif güzergahlar ile, trafik sorunu yaşamadan hızlıca istediğiniz noktaya ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havalimanından Anadolu Yakasına geçerken kullanabileceğiz alternatif rotalar

 • Avrasya Tüneli
 • Kuzey Marmara Otoyolu ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer ve Ulaşım

Sabiha Gökçen Havalimanından şehir merkezine veya dilediğiniz noktaya ulaşmak için bir kaç alternatif bulunmaktadır.

 • Özel Transfer: Sabiha Gökçen Havalimanından dilediğiniz noktaya ulaşmanın en kolay ve hızlı yolu havalimanı transfer hizmeti kullanmaktır. Size özel araçlar ile rezervasyon esnasında belirttiğiniz saatte ve istediğiniz yere ulaşmanın en güvenilir yoludur. İster tek başınıza, isterseniz aile ve arkadaş grubunuz ile seçeceğiniz araç ile size özel yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz.
 • İETT araçları, Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan belirli yerlere hizmet verir. Toplu taşıma ile istediğiniz yere gitmek için bu araçları kullanabilirsiniz. İETT'nin güncel hareket saatlerini ve ulaşım detaylarını internet sitesinden kontrol edebilirsiniz.
 • Taksi: Havalimanından istediğiniz noktaya gitmenizi sağlayacak bir diğer alternatif ise taksi kullanmaktır. Taksi kullanımı için havalimanında sıra bekleyebilir ve zaman kaybı yaşarsınız.
 • Metro: Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım için Metro kullanmak isterseniz öncelikle Kadıköy'e ulaşmanız gerekir.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Fiyatları

Sabiha Gökçen havalimanı transfer ücretleri gitmek istediğiniz yere göre değişir. Güncel ücretler rezervasyon esnasında belirtilmektedir. Hareket etmek istediğiniz nokta ile varış noktanızı belirttikten sonra sistemimiz sizin için en ekonomik transfer ücretlerini listeleyecektir. Bazı örnek transfer ücretleri;

 • Sabiha Gökçen Havalimanı - Taksim transfer ücreti: 55 €
 • Sabiha Gökçen Havalimanı - Fatih transfer ücreti: 55 €
 • Sabiha Gökçen Havalimanı - Kadıköy transfer ücreti: 50 €
 • Sabiha Gökçen Havalimanı - İstanbul Havalimanı transfer ücreti: 90 €


Havaist ile Sabiha Gökçen Havalimanına Ulaşım

Havaist ile İstanbul'un çeşitli noktalarından tarifeli seferler ile Sabiha Gökçen Havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bilet fiyatları gideceğiniz yere göre değişmektedir. İnternet sitesi ve mobil uygulama üzerinden bilet alabileceğiniz gibi otobüslere biniş esnasında kredi kartı ile de bilet alabilirsiniz.

Güncel tarifeler ve fiyat bilgisi için lütfen ilgili firmanın internet sitesini kontrol edin veya çağrı merkezi ile iletişime geçin. Havaist bir özel transfer hizmeti değildir ve seyahatiniz otobüsler ile gerçekleştirilmektedir.

İstanbul Transferleriniz için Araç Seçenekleri

 • Ekonomik VAN: Sıralı Koltuklu veya TV bulunmayan araçlarımız. (VW - MERCEDES )
 • Lüks VAN: Özel bir dokunuşla hazırlanmış, tarzınızı yansıtan Ara Bölmeli, TV, Buzdolabı gibi ek özellikleri bulunan araçlarımız. ( VW - MERCEDES )
 • Minibüs: 7 Kişi ve üzeri aile veya grup seyahatleriniz de kullanılan aracımızdır. ( VW - MERCEDES )
 • Ayrıca grup talepleriniz ve organizasyonları için geniş otobüs filomuzdan da faydalanabilirsiniz.

Havalimanı Transfer Rezervasyonunun Faydaları

 1. Sadece size veya ailenize özel araç ile yolculuk yapabilirsiniz.
 2. Her transfer işleminden sonra temizlenen araçlarımız ile hijyen sorunu yaşamazsınız.
 3. Araçlarımız da su ücretsiz olarak servis edilmektedir.
 4. Rezervasyon Sistemi: Belirlenen rezervasyon saatinde havalimanı, otel, işyeri veya eviniz. Alınmak istediğiniz nokta da transfer aracınız orada sizi bekliyor olacaktır.
 5. Havalimanı Karşılama: Yeni bir şehre geliyorsunuz ve yol yorgunluğu ile bir yer aramak zorunda kalmıyorsunuz. Rezervasyon yaptıktan sonra size gelen voucher belgesinde havalimanı karşılama personelimizin sizi nerede beklediği yazmaktadır.
 6. Rezervasyonunuzu istediğiniz tarihe ücretsiz olarak değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz.
 7. Uçağınız rötar yapsa bile aracınız sizi havalimanında beklemeye devam edecektir.
 8. Önceden belirlenmiş maliyet dışında ekstra masraf yapmazsınız.
 9. Aracınız ve sürücünüz hareket saatinizden önce belirlenir ve bilgileri size gönderilir.
 10. Hizmete ilişkin faturanız transfer işleminin ardından mail adresinize iletilmektedir.
 11. 7/24 destek hattımıza ulaşabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 12. Size özel bir deneyim yaşayabilir, güven, konfor ve lüksü bir arada bulabilirsiniz.
 13. Rezervasyon ile birlikte kişisel seyahat asistanınız size şehir bilgilerini içeren bir mail gönderecek. Gezilecek yerler, şehir rehberi, müzeler, alışveriş mekanları gibi yerleri gelmeden önce öğrenecek ve programınızı ona göre yaparsınız.

İstanbul Gezilecek Yerler Listesi

İstanbul'da gezilecek yerler listemizle seyahat planlarınızı yapabilir, gezinizi daha keyifli hale getirin.

Avrupa Yakası Gezilecek Yerler:

 • Sultanahmet Meydanı ve Topkapı Sarayı
 • Ayasofya Müzesi
 • Yerebatan Sarnıcı
 • Sultanahmet Camii (Blaue Moschee)
 • Kapalıçarşı ve Mısır Çarşısı
 • Galata Kulesi ve Galata Köprüsü
 • İstiklal Caddesi ve Taksim Meydanı
 • Dolmabahçe Sarayı
 • Tarihi Eminönü Yarımadası ve Günlük Balıkçıları
 • Beşiktaş Sahili ve Dolmabahçe Saat Kulesi

Anadolu Yakası Gezilecek Yerler:

 • Üsküdar Sahili ve Kız Kulesi
 • Kadıköy Çarşısı ve Moda Sahili
 • Çamlıca Tepesi ve Çamlıca Camii
 • Beylerbeyi Sarayı
 • Bağdat Caddesi ve Caddebostan Sahili
 • Haydarpaşa Garı ve Sahili
 • Şile Kalesi ve Ağlayankaya Plajı
 • Princes Adaları (Büyükada, Heybeliada, Burgazada, Kınalıada)
 • Anadolu Hisarı ve Göksu Deresi
 • Çengelköy Meydanı ve Bosphorus Köprüsü Manzarası

İstanbul'da Yapılacak Etkinlikler

 1. Şehir Turları: İstanbul'un gizli cazibesini ortaya çıkarmak ister misiniz? Günlük şehir turlarımıza katılarak bizimle birlikte bu keşfe çıkın. Uzman rehberlerimizle, bu tarih ve kültür dolu şehri keşfedin.
 2. Tekne turları: İstanbul Boğazı'nda aileniz veya arkadaşlarınızla özel teknelerimizle güzel anlar yaşayın.
 3.  Günübirlik Dışı Turlar: İstanbul'a yakın şehirlere özel düzenlediğimiz turlar ile farklı bölgeleri de ziyaret edebilirsiniz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

 • Profesyonel ve Misafir Merkezli Takım
 • Güvenilir ve Yüksek Kaliteli Hizmet
 • Geniş Araç Parkı ve Esnek Taşıma Seçenekleri
 • Şehir Turunda Uzman Rehberler

İstanbul ziyaretiniz sırasında katılabileceğiniz şehir turlarımıza erişmek için buraya tıklayın.

İstanbul'da eşsiz bir tecrübe yaşamanız için bizi seçtiğiniz için minnettarız. Güzel bir yolculuk geçirmenizi umarız!

Departure Delux Ekibi

İstanbul için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Business VANBusiness VANMercedes V Class
MinibüsMinibüsMinibüs
Ekonomi VanEkonomi VanVw or Renault

İstanbul için popüler transfer rotaları.

İstanbul için sıkça sorulan sorularımız.

Hizmet Bölgeleriniz Neresidir?

Hizmet verdiğimiz bölgeleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Hizmet bölgeleriyle ilgili sorunuz varsa bizlerle canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Havalimanında Sizi Nasıl Bulacağım?

Uçağım Rötar Yapar veya İptal olursa ne olur?

Rezervasyonumu transfer saatinden ne kadar önce yapmalıyım?

Havalimanı Transfer Fiyatları Nedir?

Havalimanı Transfer Kampanyalarınızı Nasıl Öğrenebiliriz?

İstanbul için keşfet sayfalarımız.

Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer ve Ulaşım Rehberi
Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer ve Ulaşım Rehberi