logo
Kayseri
Kayseri'daki Kişisel Seyahat Asistanınız

Kayseri Havalimanı'nda karşılama personelimiz sizi karşılar ve aracınıza kadar size eşlik eder. Yerel sürücülerimiz ise istediğiniz varış noktasında ki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde güvenli ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlar.

Transfer rezervasyonu
Nereden (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)
Nereye (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)
Departure Delux; Havalimanı Transferinin Profesyonel Yüzü.

Kayseri transferiniz de uçtan uca size en özel hizmeti sunmak ve eksiksiz seyahat deneyimini yaşamanız için buradayız. Bizi seyahat asistanınız ve çözüm ortağınız olarak düşünün.

Kayseri Havalimanı Transfer

Kayseri Havalimanı Transfer ve ulaşım ihtiyaçlarınız için DEPARTUREDELUX'u tercih edebilirsiniz. Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak. Üstte ki rezervasyon kısmında kısaca gitmek istediğiniz noktaya ait detayları girebilir, ve rezervasyon oluşturabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcilerimizi arayabilir, web sitemizden veya mobil uygulamamızdan yapacağınız rezervasyon ile güvenli, konforlu ve ayrıcalıklı seyahat hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kayseri Havalimanı Şehir Merkezi Ulaşım

Kayseri Havalimanı, Kayseri şehir merkezine 7 KM - 10 Dakikalık mesafede bulunmaktadır. Sivil ve askeri uçuşlara hizmet eden Kayseri Havalimanı şehrin batı tarafında yer almaktadır. Hem İç hat, hem de dış hat uçuşlarının yapıldığı havalimanına ulaşım; şehir merkezine yakınlığı sayesinde Kayseri Ulaşım AŞ belediye otobüsleri, Havaş Otobüs Servisleri, ticari taksi ya da tercih edeceğiniz transfer servisleri ile kolayca sağlanabilir.

Kayseri Havalimanı Transfer Hizmetleri

Kayseri Havalimanı transfer hizmetimizden yararlanmak için web sitemizin rezervasyon formunu doldurabilir, DEPARTUREDELUX'e ait İOS, ANDROID ve APPGallery uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

Sizde İç Anadolu’nun güzide şehirlerinden biri olan Kayseri’de kültürel miraslar eşiğinde kış turizmi yapmak istiyorsan Kayseri Hava Alanı Transfer linkine tıklayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kayseri için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Business VANBusiness VANMercedes V Class
MinibüsMinibüsMinibüs

Kayseri için popüler transfer rotaları.

Kayseri için sıkça sorulan sorularımız.

0

Hizmet Bölgeleriniz Neresidir?

Hizmet verdiğimiz bölgeleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Hizmet bölgeleriyle ilgili sorunuz varsa bizlerle canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.