logo
Muğla Havalimanı Transfer - Kişisel Seyahat Asistanınız
Muğla'daki Kişisel Seyahat Asistanınız

Muğla Havalimanı'nda karşılama personelimiz sizi karşılar ve aracınıza kadar size eşlik eder. Yerel sürücülerimiz ise istediğiniz varış noktasında ki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde güvenli ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlar.

Transfer rezervasyonu
Nereden (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)
Nereye (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)
Departure Delux; Havalimanı Transferinin Profesyonel Yüzü.

Muğla transferiniz de uçtan uca size en özel hizmeti sunmak ve eksiksiz seyahat deneyimini yaşamanız için buradayız. Bizi seyahat asistanınız ve çözüm ortağınız olarak düşünün.

Muğla Transfer

Muğla Havalimanı Transfer seçeneğiniz için en iyi yol. Ekonomik, Güvenli ve Hijyenik Araçlar. Muğla Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz ile sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak..

Muğla İl sınırları içerisinde 2 havalimanı bulunan 3 Şehrimizden biridir. Dalaman Havalimanı ve Milas-Bodrum Havalimanı Muğla'da bulunmaktadır.

Milas Bodrum (BJV) Havalimanı;

Milas Bodrum Havalimanı, Muğla'nın Milas ilçesinde bulunmakta ve Bodrum'a da hizmet vermekte olup, özellikle yaz aylarında Turistlerin en çok tercih ettiği tatil destinasyonlarının başında gelmektedir. Milas Bodrum Havalimanı, Milas İlçesine 18 KM, Bodrum'a ise 35 km uzaklıktadır.

Dalaman (DLM) Havalimanı;

Dalaman Havalimanı, Muğla'nın Dalaman ilçesinde bulunmakta ve Şehir Merkezinin 6 km güneyinde yer almaktadır. Milas Bodrum Havalimanı ile birlikte Muğla'ya hizmet eden iki tane uluslararası havalimanından diğeridir.

Milas Bodrum Havalimanı Transfer ve Ulaşım

Havalimanı Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Milas Bodrum Havalimanına ulaşımın en kolay ve en konforlu yolu VİP Transfer araçları ile yolculuk yapmaktır. Siz sadece rezervasyon yaparsınız ve Transfer araçları sizi konumunuzdan alıp dilediğiniz noktaya kolayca ulaştıracaktır.

Araba ile Ulaşım

Milas'tan yada Bodrum'dan Milas Bodrum Havalimanına ulaşım için özel araç veya taksi kullanabilirsiniz. Özel araç ile gidecek misafirler için Milas Bodrum Havalimanında otopark hizmeti bulunmaktadır. Otopark ücretlerinin güncel fiyatı için havalimanı sitesini kontrol edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında seyahat edecek misafirlerimizin uçuşlarından en az 3 saat önce havalimanında bulunması faydalarına olacaktır.

Milas Bodrum Havalimanına Havaş ile Ulaşım

Bodrum şehir merkezinden Havaş ile ulaşım için Bodrum İlçe Terminalinde bulunan Havaş Otobüslerini tercih eden misafirlerimizin Havaş hareket saatlerini kontrol etmeleri gerekmektedir. Havaş ile ortalama seyahat süresi 50-60 dakika arası olup, trafik ve hava şartlarından dolayı bu süre değişebilmektedir.

Milas Bodrum Havalimanı Muttaş ile Ulaşım

Bodrum ilçe merkezinden Muttaş ile ulaşım için Bodrum İlçe Terminalinde bulunan Muttaş Otobüslerini tercih eden misafirlerimizin Muttaş hareket saatlerini kontrol etmeleri gerekmektedir. Muttaş ile ortalama seyahat süresi 60 dakika olup, trafik ve hava şartlarına göre ulaşım süresi değişebilmektedir.

Dalaman Havalimanı Transfer ve Ulaşım

Havalimanı Transfer Hizmeti ile Ulaşım

Muğla Şehir Merkezinden Dalaman Havalimanına ulaşmanın en kolay ve en hızlı yöntemi havalimanı transfer araçlarından faydalanmaktır. Ön rezervasyon yaparak planlı bir şekilde transferinizi gerçekleştirebilir ve istediğiniz noktaya kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Araba ile Ulaşım

Muğla'nın herhangi bir bölgesinden Dalaman Havalimanına ulaşım için özel araç veya taksi kullanabilirsiniz. Özel araç ile gidecek misafirler için Dalaman Havalimanında otopark hizmeti bulunmaktadır. Otopark ücretlerinin güncel fiyatı için havalimanı sitesini kontrol edebilirsiniz. Özellikle yaz aylarında seyahat edecek misafirlerimizin uçuşlarından en az 3 saat önce havalimanında bulunması faydalarına olacaktır.

Dalaman Havalimanına Havaş ile Ulaşım

Dalaman Havalimanına Havaş ile ulaşım için Marmaris ve Fethiye İlçe Merkezlerinden karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Havaş seferi kullanmak isteyen misafirlerimizin güncel hareket saatlerini kontrol etmeleri gerekmektedir.

Dalaman Havalimanına Muttaş ile Ulaşım

Dalaman Havalimanına Muttaş ile ulaşım için Fethiye Otogar, Marmaris Otogar ve Datça Otogardan karşılıklı seferler düzenlenmektedir. Muttaş kullanacak olan misafirlerimizin güncel hareket saatlerini kontrol etmeleri gerekmektedir.

Sizler de VİP Transfer ayrıcalığından faydalanmak hem Milas Bodrum Havalimanı Transfer , hem de Dalaman Havalimanı Transfer rezervasyonu yapmak için sitemizi veya mobil uygulamalarımızı kullanabilirsiniz.

Muğla için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Business VANBusiness VANMercedes V Class
MinibüsMinibüsMinibüs

Muğla için popüler transfer rotaları.

Muğla için sıkça sorulan sorularımız.

Hizmet Bölgeleriniz Neresidir?

Hizmet verdiğimiz bölgeleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Hizmet bölgeleriyle ilgili sorunuz varsa bizlerle canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.