logo
Ordu Havalimanı Transfer - Kişisel Seyahat Asistanınız
Ordu'daki Kişisel Seyahat Asistanınız

Ordu Havalimanı'nda karşılama personelimiz sizi karşılar ve aracınıza kadar size eşlik eder. Yerel sürücülerimiz ise istediğiniz varış noktasında ki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde güvenli ve konforlu şekilde ulaşmanızı sağlar.

Transfer rezervasyonu
Nereden (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)
Nereye (Havalimanı, Adres, Otel Adı...)
Departure Delux; Havalimanı Transferinin Profesyonel Yüzü.

Ordu transferiniz de uçtan uca size en özel hizmeti sunmak ve eksiksiz seyahat deneyimini yaşamanız için buradayız. Bizi seyahat asistanınız ve çözüm ortağınız olarak düşünün.

Ordu Havalimanı Transfer

Ordu Havalimanı Transfer seçenekleriniz arasında sizlere ayrıcalıklı hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Deneyimli sürücülerimiz Ordu - Giresun Havalimanı Transferinde Güvenilir ve eğitimli yerel sürücülerimiz sizi karşılayacak ve hedef noktanızdaki turizm merkezi, hotel, ev ya da iş toplantınıza kadar rahat bir şekilde gitmenizi sağlayacak.

Vip araçlarımız ile sizi havalimanı veya dilediğiniz noktadan alacağız ve tam zamanında sizi istediğiniz yere ulaştıracağız. Tecrübeli sürücülerimiz, konforlu ve güvenli araçlarımız ile Ordu Giresun Havalimanı Transfer taleplerinizi en hızlı şekilde karşılıyoruz.

Ordu Giresun Havalimanı

İki şehrin tam ortasında bulunan ve Karadeniz'in başlangıcı sayılabilecek bir noktadadır. Ordu Giresun Havalimanı'ndan Ordu Şehir Merkezi yaklaşık 30 dakikalık mesafededir.

Ordu Giresun Havalimanından Giresun Şehir Merkezi de yaklaşık 30-45 dakika arasında bulunmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı Havaş seferlerini ve saatlerini öğrenmek için ilgili firmanın sitesini ziyaret etmenizi öneririz.

Ordu Giresun Havalimanı Uçuş Bilgileri Takip

Misafirlerinizi karşılamak veya uçuşunuza yetişmek için Ordu Giresun Havalimanı Uçuş Takip sistemini kontrol etmek isterseniz tıklayınız.

Ordu Giresun Havalimanı Araç Kiralama

Ordu Giresun Havalimanı araç kiralama firmaları için internet sitelerinden güncel firmaları kontrol etmenizi tavsiye ederiz.

Gezilecek Yerler

Ordu Gezilecek Yerler

Sizin için hazırladığımız Ordu Gezilecek Yerler listemizi okuyarak seyahatinizi programlayabilir ve Ordu'nun eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Giresun Gezilecek Yerler

Sizin için hazırladığımız Giresun Gezilecek Yerler listemizi okuyarak seyahatinizi programlayabilir ve Ordu'nun eşsiz güzelliklerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Sizde Ordu’nun muhteşem doğal güzellikler, yemekleri, doğal aktiviteleri ve kültürel mirasının sunmuş olduğu güzelliklerden faydalanmak istiyorsanız Ordu Hava Alanı Transfer veya Giresun Hava Alanı Transfer linkine tıklayarak rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Ordu için rezervasyon yapabileceğiniz araç seçeneklerimiz.

Business VANBusiness VANMercedes V Class
MinibüsMinibüsMinibüs

Ordu için popüler transfer rotaları.

Ordu için sıkça sorulan sorularımız.

Hizmet Bölgeleriniz Neresidir?

Hizmet verdiğimiz bölgeleri aşağıdaki listeden görebilirsiniz. Hizmet bölgeleriyle ilgili sorunuz varsa bizlerle canlı destek üzerinden iletişime geçebilirsiniz.